Máme software, který potřebujete pro chod vaší firmy

Docházka

Mějte přehled o docházce
vašich zaměstnanců díky
modernímu docházkovému
systému.

Personalistika

Umožněte vašim personalistům pracovat efektivněji díky přehledné personální agendě.

Mzdy

Zpracujte mzdy vašich zaměstnanců jednoduše, rychle a vždy podle aktuální legislativy.

Stravování

Urychlete administrativu v závodní jídelně a umožněte zaměstnancům pohodlně odebírat jídlo.

Správa čipových karet

Vydávejte zaměstnancům personalizované čipové karty.

Sestavy a přehledy

Sledujte efektivitu vašich zaměstnanců přehledně. Jednoduché, stručné a přehledné manažerské statistiky.

OKbase přináší výhody každému.
Podívejte se, jak pomůže právě vám:

Jsem personalistka, chci svou evidenci zefektivnit a zpřehlednit.
Jsem manažerka, chci mít přehled o svém týmu, i když nejsem zrovna v kanceláři.
Jsem zaměstnanec, chci mít přehled o své docházce a neztrácet čas zbytečným papírováním.
Jsem mzdový účetní, vyžaduji legislativní aktuálnost, bezchybné výstupy a minimum administrativy.
Jsem správce IT, potřebuji stabilní a spolehlivý software.
 

Jsem manažerka

Chci mít přehled o svém týmu.

Jsem manažerka

"Ze své pozice na OKbase oceňuji především jednoduchost a možnost přístupu jak přes webové stránky, tak i přes mobilní telefon nebo tablet. Jednoduše mohu plánovat služební cesty, schvalovat dovolené, uzavírat docházku a mnohé další."

 

Aplikace v kapse

Kdekoli jste, máte přehled o svém týmu, docházce, dovolených a činnostech každého jednotlivce. Pokud snad i potřebujete určit lokaci vašeho podřízeného, není nic snazšího než využít mobilního klienta.

 

Schvalování

Schvalování dovolenéSchvalování dovolených, uzavíraní docházky, vyřízení cestovního příkazu a mnoho dalších administrativních úkonů je tak snadné -  jediné co potřebujete je chytrý telefon a chytrou aplikaci. Mobilní klient je velmi užitečný prvek systému OKbase pro manažery, kteří tráví většinou času na cestách. 

 

 

Řízení týmu z terénu

Kdekoli jste, máte přehled o svém týmu, docházce, dovolených a činnostech každého jednotlivce. Pokud snad i potřebujete určit lokaci vašeho podřízeného, není nic snazšího, než využít mobilního klienta. Schvalování dovolených, uzavíraní docházky, vyřízení cestovního příkazu a mnoho dalších administrativních úkonů je tak snadné -  jediné co potřebujete je chytrý telefon a chytrou aplikaci. Mobilní klient je velmi užitečný prvek systému OKbase pro manažery, kteří tráví většinou času na cestách.

 

Plánování směn

V případě, že máte na starosti rozdělování směn, můžete přímo ze svého profilu plánovat směny svých podřízených a to za pomoci přehledného grafického rozhraní. Pokud se směny pravidelně opakují, můžete v rámci urychlení celého procesu využít předem definovaných šablon.

 

Informace na dlani

OKbase vám předkládá jasná a srozumitelná data, díky modulu „Manažerské informace“, který propojuje informace sesbírané ve všech modulech od mezd přes docházku až po využívání čipových karet a po integraci s dalšími firemními informačními zdroji. Výstupy prezentuje v přehledné formě, která vám usnadní rozhodování na taktické a strategické úrovni.   

 

Hromadná distribuce elektronických výplatních lístků

K termínu výplat aplikace umožňuje hromadně rozesílat elektronické výplatní lístky zaměstnancům.  Výplatní lístky se posléze zaměstnancům zobrazují ve webové samoobsluze nebo jsou automaticky rozeslány na e-maily vybraných zaměstnanců (formát PDF zabezpečený heslem). Způsob distribuce lze u jednotlivých zaměstnanců libovolně kombinovat.

 

Nábor zaměstnanců

Potřebujete-li doplnit či rozšířit řady vašeho týmu, OKbase vám bude užitečným pomocníkem. Zajišťuje velmi efektivní komunikaci s vaším personalistou. Celý cyklus výběrového řízení je evidován včetně osobních dat uchazečů a jejich životopisů.  

 

Vzdělávání

Jako manažer svého týmu můžete generovat požadavky na vzdělávací akce pro celý tým či jednotlivce. OKbase umožňuje vytváření interních a externích kurzů, školení a programů určených zaměstnancům. Aplikace je výkonným nástrojem pro evidenci znalostí v rámci osobního růstu.  

 

Hodnocení zaměstnanceHodnocení

Vytyčte pro svůj tým oblasti hodnocení a kritéria pro hodnocení těchto oblastí. U každého jednotlivce lze v reálném čase sledovat plnění vámi definovaných cílů. Nároky na hodnocení zaměstnanců se liší takřka v každé společnosti, a proto tato oblast systémů zůstává uživatelsky velmi otevřená.  

Integrace bez legrace

Pokud již disponujete systémem, který využíváte pro správu určitých agend v oblasti řízení lidských zdrojů a naleznete zalíbení v některém z našich modulů, nemusíte se obávat vzájemné integrace. Aplikace OKbase je koncipována tak, aby jeho případná provázanost se stávajícími systémy byla co nejschůdnější a časově nenáročná. 

 

Žádné penalizace

OKbase je vaším štítem proti možným penalizacím ze strany kontrolních složek. Společnost OKsystem realizovala a stále rozvíjí projekty pro státní správu, kde je kladen velký důraz na striktní monitoring legislativních změn. Letité zkušenosti v tomto segmentu jsou s maximální pečlivostí zužitkovány v systému OKbase. Žádná změna nezůstane bez povšimnutí.

 

Kolik nás to bude stát

Záleží na tom, co vše budete potřebovat a jakou formu nákupu zvolíte. Máme pro vás připravenou variantu přímého nákupu, ale stejně tak i možnost poskytování systému formou služby. Jakkoli se rozhodnete, licenční podmínky u všech variant jsou transparentní a cenová nabídka, ať už jste malá či velká společnost, vás jistě mile překvapí. Kvalitní řešení nemá využití, pokud není dostupné. 

 

OKbase pro každého

PersonalistkaManažerkaZaměstnanecmzdový účetnísprávce IT