Máme software, který potřebujete pro chod vaší firmy

Docházka

Mějte přehled o docházce
vašich zaměstnanců díky
modernímu docházkovému
systému.

Personalistika

Umožněte vašim personalistům pracovat efektivněji díky přehledné personální agendě.

Mzdy

Zpracujte mzdy vašich zaměstnanců jednoduše, rychle a vždy podle aktuální legislativy.

Stravování

Urychlete administrativu v závodní jídelně a umožněte zaměstnancům pohodlně odebírat jídlo.

Správa čipových karet

Vydávejte zaměstnancům personalizované čipové karty.

Sestavy a přehledy

Sledujte efektivitu vašich zaměstnanců přehledně. Jednoduché, stručné a přehledné manažerské statistiky.

OKbase přináší výhody každému.
Podívejte se, jak pomůže právě vám:

Jsem personalistka, chci svou evidenci zefektivnit a zpřehlednit.
Jsem manažerka, chci mít přehled o svém týmu, i když nejsem zrovna v kanceláři.
Jsem zaměstnanec, chci mít přehled o své docházce a neztrácet čas zbytečným papírováním.
Jsem mzdový účetní, vyžaduji legislativní aktuálnost, bezchybné výstupy a minimum administrativy.
Jsem správce IT, potřebuji stabilní a spolehlivý software.
 

Jsem mzdový účetní

vyžaduji legislativní aktuálnost a bezchybné výstupy.

Jsem mzdový účetní

"Pro mne, jako mzdového účetního, jsou důležité především přesné výpočty, aktuální legislativa a také jednoduché ovládání. Oceňuji přehledný systém upozornění na důležité události a změny, které nastanou v aktuálním výplatním období. Kdykoli lze opravit historické údaje a systém je automaticky přepočte do přítomnosti."

 

Nezapomínáte

nástěnkaDůležité události, které se vztahují k vaší pracovní činnosti, máte vždy na očích díky konfigurovatelné nástěnce. Systém vás prostřednictvím nástěnky upozorňuje na aktuální chyby a jiné konfigurovatelné události v protokolu výpočtu mezd (platů). Získáváte tak vždy naprosto aktuální stav zpracování mezd (platů) všech zaměstnanců, ať již hromadně nebo jednotlivě. 

 

V souladu s aktuálně platnou legislativou

OKbase nabízí kompletní výpočet mezd a platů vždy v souladu s platnou legislativou. Pro každého zaměstnance lze libovolně zpracovávat více souběžných pracovněprávních poměrů.

 

Okamžitá synchronizace dat

Všechny moduly systému OKbase pracují nad jednou datovou základnou (databází). Veškeré změny provedené např. vaším personalistou máte okamžitě k dispozici bez potřeby jakéhokoliv duplicitního zadávání a jste o nich okamžitě informováni prostřednictvím nástěnky (nové nástupy, ukončení pracovněprávního vztahu, změna zdravotní pojišťovny, narození potomka aj.). Můžete se tak plně věnovat úkolům souvisejícím se samotným zpracováním mezd. Jste vždy v obraze.

 

Parametrizace mzdových (platových složek)

Jednotlivé mzdové složky jsou evidovány v plně konfigurovatelných položkách. Mzdové a platové složky je možno nastavit ve vazbě na jejich výpočet a zaúčtování, včetně možnosti vytváření a ukládání vlastních mzdových složek.

 

Snadné opravy v již uzavřeném účetním období

Aplikace OKbase nabízí jednoduchý způsob jak provádět opravy v již uzavřeném období bez složitého obnovování dat ze zálohy. V několika jednoduchých krocích můžete editovat záznamy, provádět následné korekce, případně doplnit záznamy o další informace.

 

Hromadná distribuce elektronických výplatních lístků

výplatní lístekK termínu výplat vám aplikace umožní hromadně rozesílat elektronické výplatní lístky zaměstnancům. Nastavení hromadného exportu výplatních lístků je velmi intuitivní díky průvodci, který vás provede krok za krokem celým procesem konfigurace. Výplatní lístky se posléze zaměstnancům zobrazují ve webové samoobsluze nebo jsou automaticky rozeslány na e-maily vybraných zaměstnanců (formát PDF zabezpečený heslem). Způsob distribuce lze u jednotlivých zaměstnanců libovolně kombinovat.  

Výstupy

Řešení OKbase zahrnuje širokou škálu výstupů pro správu sociálního zabezpečení, finanční úřady a zdravotní pojišťovny. Dále umožňuje vytvářet výstupy pro elektronické bankovnictví a korektní zaúčtování mezd do účetnictví vaší společnosti. Rekapitulaci mezd lze vytvářet nejen za jednotlivé zaměstnance a útvary, ale také za jednotlivé zakázky a projekty (detailní sledování mzdových nákladů s přímou vazbou na účetní systém). Uživatel může velmi snadno vytvářet i své vlastní sestavy, které budou přímo reflektovat oblasti jeho zájmu. Veškeré data lze exportovat v různých formátech pro další analytické úlohy dle specifických požadavků každé společnosti.

 

OKbase pro každého

PersonalistkaManažerkaZaměstnanecmzdový účetnísprávce IT