Máme software, který potřebujete pro chod vaší firmy

Docházka

Mějte přehled o docházce
vašich zaměstnanců díky
modernímu docházkovému
systému.

Personalistika

Umožněte vašim personalistům pracovat efektivněji díky přehledné personální agendě.

Mzdy

Zpracujte mzdy vašich zaměstnanců jednoduše, rychle a vždy podle aktuální legislativy.

Stravování

Urychlete administrativu v závodní jídelně a umožněte zaměstnancům pohodlně odebírat jídlo.

Správa čipových karet

Vydávejte zaměstnancům personalizované čipové karty.

Sestavy a přehledy

Sledujte efektivitu vašich zaměstnanců přehledně. Jednoduché, stručné a přehledné manažerské statistiky.

OKbase přináší výhody každému.
Podívejte se, jak pomůže právě vám:

Jsem personalistka, chci svou evidenci zefektivnit a zpřehlednit.
Jsem manažerka, chci mít přehled o svém týmu, i když nejsem zrovna v kanceláři.
Jsem zaměstnanec, chci mít přehled o své docházce a neztrácet čas zbytečným papírováním.
Jsem mzdový účetní, vyžaduji legislativní aktuálnost, bezchybné výstupy a minimum administrativy.
Jsem správce IT, potřebuji stabilní a spolehlivý software.
 

Zpracujte mzdy a platy
vašich zaměstnanců jednoduše,
rychle a vždy podle aktuální
legislativy.

Mzdy a platy

Modul je určen pro všechny velikosti komerčních firem i organizací veřejné a státní správy. Zpracování mzdové a platové agendy probíhá vždy podle platných právních předpisů České republiky. Modul umožňuje zpracování zaměstnanců činných na základě pracovních poměrů i dohod konaných mimo pracovní poměr, přičemž pro každého zaměstnance lze souběžně zpracovávat více pracovněprávních vztahů.

Systém je široce konfigurovatelný, aby jej bylo možné přizpůsobit různým typům organizací. Jednotlivé složky mzdy/platu (prémie, příplatky, náhrady mzdy, odpracovaná doba, nepřítomnosti, srážky apod.) jsou evidovány v plně konfigurovatelných položkách. Mzdové a platové složky je možno nastavit ve vazbě na jejich výpočet a zaúčtování, včetně možnosti vytváření vlastních mzdových složek.

nástěnkaVšechna vstupní data a vypočtené hodnoty jsou uloženy s celou historií. Sestavy lze vytvářet za libovolné období. Modul provádí okamžité výpočty dle vstupních složek a parametrů ihned po zadání jakékoliv položky. Dále systém umožňuje provést opravu mzdových složek, náhrad a nepřítomností do minulosti, pokud tyto položky nebyly v příslušném období zadány, nebo byly zadány chybně. Opravy z minulých období se automaticky přepočtou do aktuálního období.

Systém plně podporuje elektronický převod převodních příkazů do banky a elektronickou komunikaci se správou sociálního zabezpečení, finančními úřady a zdravotními pojišťovnami.

Celý proces výpočtu mezd a platů doprovází tzv. Protokol výpočtů, který zaznamenává důležité informace z více než 50 různých oblastí. Tyto informace jsou klasifikovány jako závažné chyby, varování, nebo informace z výpočtů, případně jako události, které informují o změnách v zadání zaměstnance a jeho mzdových údajích. Protokol může být zobrazen na konfigurovatelné nástěnce mzdové účetní. Mzdová účetní tak získává vždy zcela aktuální informace o stavu výpočtu mezd a platů.

 

výplatní lístekElektronické výplatní lístky

Modul umožňuje bezpečně distribuovat výplatní lístky v elektronické podobě. Distribuce může probíhat vyvěšením výplatního lístku ve webové samoobsluze (duplicitní zabezpečení heslem s časovou platností) nebo rozeslání souboru e-mailem ve formátu PDF (zabezpečení heslem). 

 

 

Distribuce nákladů

Modul umožňuje rozúčtování mzdových nákladů (zaměstnance nebo organizační jednotky) na několik nákladových středisek (projektů) v rámci jednoho měsíce. Rozúčtování lze definovat až do detailu jednotlivých mzdových složek.

 

Více účtáren

Tento modul umožňuje registraci více mzdových účtáren podle lokalit. Každá mzdová účtárna pak daně a pojištění odvádí místně příslušným úřadům.

 

Schvalování mzdových složek přes web

Tato funkcionalita umožňuje uživatelům s odpovídajícími právy zadávat prostřednictvím webové samoobsluhy vybrané mzdové složky. (např. odměny, srážky apod.). Zadání zahrnuje definovatelný schvalovací proces (workflow), který předchází samotnému propadu mzdové složky do mezd a platů.

 

Poptávkový formulář

Kontrolní otázka:
Kolik je pět plus šest

 

OKbase používají

     Huawei      MMR      Brno      Europ Assistance    a další

OKbase pro každého

PersonalistkaManažerkaZaměstnanecmzdový účetnísprávce IT