Máme software, který potřebujete pro chod vaší firmy

Docházka

Mějte přehled o docházce
vašich zaměstnanců díky
modernímu docházkovému
systému.

Personalistika

Umožněte vašim personalistům pracovat efektivněji díky přehledné personální agendě.

Mzdy

Zpracujte mzdy vašich zaměstnanců jednoduše, rychle a vždy podle aktuální legislativy.

Stravování

Urychlete administrativu v závodní jídelně a umožněte zaměstnancům pohodlně odebírat jídlo.

Správa čipových karet

Vydávejte zaměstnancům personalizované čipové karty.

Sestavy a přehledy

Sledujte efektivitu vašich zaměstnanců přehledně. Jednoduché, stručné a přehledné manažerské statistiky.

OKbase přináší výhody každému.
Podívejte se, jak pomůže právě vám:

Jsem personalistka, chci svou evidenci zefektivnit a zpřehlednit.
Jsem manažerka, chci mít přehled o svém týmu, i když nejsem zrovna v kanceláři.
Jsem zaměstnanec, chci mít přehled o své docházce a neztrácet čas zbytečným papírováním.
Jsem mzdový účetní, vyžaduji legislativní aktuálnost, bezchybné výstupy a minimum administrativy.
Jsem správce IT, potřebuji stabilní a spolehlivý software.
 

Jsem zaměstnanec

chci minimum administrativy
a snadný přehled o docházce.

Jsem zaměstnanec

"Díky OKbase si snadno eviduji docházku a mám přehled o odpracované době a dovolené. Plán směn mám přístupný na internetu, snadno si on-line objednám jídlo a také se bezpečně podívám na svůj elektronický výplatní lístek."

 

Přehled vlastní docházky

DocházkaKdykoli si můžete zkontrolovat svou vlastní docházku. V přehledném grafickém zobrazení se lehce zorientujete. Systém na časové křivce zobrazuje příchod, přestávku a jiné události, které navíc mohou být editovány, a v případě potřeby k jednotlivým událostem můžete vkládat poznámky. Aplikace vás informuje, kdy v rámci vaší pracovní doby můžete ten či onen den odejít a zároveň vás upozorňuje na rozdíl skutečně evidované doby oproti vašemu úvazku. 

 

Pracovní pomůcky

Ve webové samoobsluze přehledně vidíte soupis všech vašich využívaných pracovních pomůcek a také i soupis nově nabízených pomůcek, o které můžete zažádat.

 

Plánování dovolené

Kdykoli si můžete snadno zkontrolovat a naplánovat dovolenou. V přehledném grafickém zobrazení se lehce zorientujete. Systém vám zobrazuje jak celkový počet dní dovolené, tak i počet dní, které ještě zbývá vyčerpat. Dovolenou si jednoduše naplánujete a systém automaticky zašle žádanku vašemu nadřízenému ke schválení. O schválení či zamítnutí dovolené jste informováni okamžitě, jakmile se k ní nadřízený vyjádří.

 

V kolik zítra do práce

Zapomínat je lidské a zejména pokud se vaše směny mění jako podzimní počasí. OKbase eviduje vaše plánované směny, které máte neustále k dispozici. Do svého směnového kalendáře můžete přistupovat za pomoci webového prohlížeče nebo přístupového terminálu.

 

Vzdělávání a hodnocení

Aplikace zobrazuje veškeré vzdělávací akce, kterých jste se účastnili a to ve vašem vlastním profilu. OKbase vám zároveň umožňuje přihlásit se na školení či kurzy, které se svou náplní váží k vaší pracovní pozici a následně eviduje rámec znalostí, které jste během svého působení ve společnosti získali. Ve vašem profilu jsou taktéž prezentovány informativní výsledky vašeho hodnocení.

 

Stravování samoobsluhaCo jsem si objednal, to si taky sním

Online jídelníček čeká každý den na vaše objednávky. Při samotném výdeji jídel se identifikujete vaší čipovou kartou (lze použít i pro docházku a přístupový systém), která systému napoví, komu se cena obědu na konci měsíce odpočítá ze mzdy. Pro případ, že se na oběd nebudete moci dostavit, lze ho zveřejnit k dražbě na „burze“.   

 

Výplatní lístek

V termínu výplat je vám zaslán elektronický výplatní lístek, ke kterému máte přístup pouze vy. Je použito dvojité šifrování, tak aby data zůstaly naprosto v bezpečí k náhledu pouze z vašeho profilu.

 

OKbase pro každého

PersonalistkaManažerkaZaměstnanecmzdový účetnísprávce IT