Společnost CETELEM ČR, a.s. řídí své zaměstnance pomocí OKbase

20. srpna 2013

Společnost CETELEM  ČR, a.s. řídí své zaměstnance pomocí OKbase

Společnost CETELEM ČR, a.s. patřící mezi největší nebankovní poskytovatele finančních služeb na českém trhu, rozšiřuje svůj systém pro řízení personální a mzdové agendy OKbase o novou funkcionalitu Card management systém.

Díky tomuto rozšíření bude moci využívat naplno komplexnost HR systému dodaného společností OKsystem.

„Nabídka modulů OKbase firmy OKsystem nás oslovila, a to zejména z hlediska architektury řešení, která svou koncepcí koresponduje s plánovaným rozvojem naší filosofie řízení agendy lidských zdrojů.  V první fázi jsme implementovali modul Personalistika a Mzdy. Společnost OKsystem  velmi pružně reagovala na specifika požadavků v oblasti vývoje, a to zejména ve funkcionalitě Benefitů a Hodnocení.  Nyní již máme implementaci za sebou a systém pracuje bezchybně v ostrém provozu.  Díky dokončené implementaci modulu Správa čipových karet těžíme z výhod, které s sebou integrované modulární řešení přináší, a to především využitím jednotné datové základny,“ dodává David Kopřiva, ředitel Správy informačních technologií společnosti CETELEM ČR, a.s.

OKbase je modulární systém pro komplexní personální agendu, který kromě modulu pro správu systému zahrnuje personalistiku (včetně systemizace, hodnocení a vzdělávání), mzdy a platy, stravování a docházku. Připravují se moduly pro evidenci a řízení pracovních úkolů, pro digitalizaci a archivaci dokumentů a další.

Více na www.okbase.cz

O společnosti OKsystem s.r.o.

OKsystem je česká softwarová společnost, která působí na trhu v oboru informačních technologií od roku 1990. Dodává software, technologie a poskytuje komplexní služby. Je řešitelem a poskytovatelem rozsáhlých aplikačních programových systémů ve vícevrstvé architektuře pro internet a intranet. Specializuje se také na řešení v oblasti komplexních systémů pro řízení lidských zdrojů, v oblasti informační bezpečnosti a čipových karet, návrh a realizaci mobilních aplikací, datových skladů a souvisejících služeb, jako jsou odborné konzultace, autorizovaná školení výpočetní techniky a testování znalostí IT profesionálů.

Více na www.oksystem.cz


Další aktuality

Archiv aktualit

2024

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

Zaujala vás OKbase?
Chcete se dozvědět více? Napište nám.

Upřesněte nám, co potřebujete vyřešit. Ozveme se vám zpět.


Informace o zpracování osobních údajů.
Položky označené * prosím vyplňte.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.