OKsystem a.s. a Fakulta podnikohospodářská Vysoké školy ekonomické v Praze jsou partneři

29. září 2022

OKsystem a.s. a Fakulta podnikohospodářská Vysoké školy ekonomické v Praze jsou partneři

OKsystem a.s. se stal novým partnerem Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze a současně hlavním partnerem Katedry personalistiky. Smlouvu o 3leté spolupráci stvrdili svým podpisem před začátkem akademického roku 2022/2023 děkan fakulty prof. Ing. Jiří Hnilica, Ph.D. a Ing. Vítězslav Ciml, ředitel společnosti OKsystem.

Naší základní vizí tohoto partnerství je nabídnout odborníkům z akademické sféry a studentům, coby nastupující generaci, naše zkušenosti a know-how s digitalizací procesů ve firmách, se kterou máme jako dodavatel IT řešení pro soukromou sféru i pro veřejný sektor bohaté zkušenosti, říká Vítězslav Ciml.

Nového partnerství s přední českou IT firmou si vážíme a věříme, že vytvoříme dlouhodobé a funkční propojení zejména kvůli našim studentům,“ uvedl při příležitosti podepsání smlouvy prof. Ing. Jiří Hnilica, Ph.D., děkan Fakulty podnikohospodářské VŠE.

Předmětem dohody je i užší spolupráce s Katedrou personalistiky především v oblasti digitalizace personálních procesů, vedení HR agendy v digitálním prostředí a vlivu digitalizace na kulturu firem. OKsystem má v portfoliu i personální systém OKbase, který patří s přibližně 300 000 uživateli mezi nejrozšířenější řešení na českém trhu. Právě logo personálního systému OKbase se na 3 roky zařadí mezi hlavní partnery Katedry personalistiky.

Naši studenti personalistiky budou mít příležitost naslouchat odborníkům z oboru a v neposlední řadě budou mít také možnost účastnit se odborných stáží u firem, které procházejí digitalizací a nasazují na své HR procesy moderní software. Věřím, že se nám podaří společně s OKsystem potenciál této spolupráce dále rozvíjet.“ dodává Ing. Marek Stříteský, Ph.D., vedoucí Katedry personalistiky FPH VŠE.

 

OKsystem a.s. je přední česká softwarová společnost s mezinárodní působností, která už 32 let drží krok s vývojem technologií a zaujímá významnou pozici na českém IT trhu. Přesto, že je rodinnou firmou, má přes 400 zaměstnanců a obrat 700 milionů korun ročně. Vyvíjí software na zakázku pro firmy i do veřejné správy. Nabízí produkty a služby, mezi nejvýznamnější patří – OKbase personální systém, BabelApp aplikace pro šifrovanou komunikaci a Checkbot aplikace na monitoring průmyslových robotů. OKsystem také provozuje pod hlavičkou OKškolení jedno z největších školicích center pro IT profesionály a vývojáře v ČR.

Kontakt pro média:
Ing. Samuel Valenta,
vedoucí marketingu OKsystem a.s.
e-mail: valentas@oksystem.cz
tel: 734 525 090 

 


Další aktuality

Archiv aktualit

2024

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

Zaujala vás OKbase?
Chcete se dozvědět více? Napište nám.

Upřesněte nám, co potřebujete vyřešit. Ozveme se vám zpět.


Informace o zpracování osobních údajů.
Položky označené * prosím vyplňte.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.