OKsystem sdílí své know-how se studenty

2. ledna 2024

OKsystem sdílí své know-how se studenty

Spolupráce OKsystemu se školami probíhá už třetím rokem a je důležitou součástí našich firemních CSR aktivit. Studentům dáváme možnost naučit se pracovat se softwarovým vybavením určeným pro jejich budoucí specializaci a přímo na jejich školách přednáší zástupci našeho vedení.

Zpětná vazba ze škol ukazuje, že konkrétní zkušenosti našich odborníků a pohled do praxe studenti velmi oceňují. Aktuálně se s nimi mohou setkat studenti personalistiky Fakulty podnikohospodářské Vysoké školy ekonomické v Praze (VŠE) a na České zemědělské univerzitě v Praze (ČZU). Jako vývojáři programu OKbase, jednoho z nejpoužívanějších personálních systémů na českém trhu, máme potřebný přehled o klíčových tématech pro budoucí HR odborníky, mzdové specialisty a manažery provozů. Své know-how plánujeme nabídnout i dalším školám.

Jak uvedli Eva Vodenková a Vladimír Fuchs v článku a videu pro E15, cenný čas, který investujeme do vzdělávání studentů, se nám vrací. Na oplátku získáváme ucelený pohled na názory budoucích odborníků z generace Z. Tato perspektiva je pro nás zajímavá i z hlediska potenciálního zaměstnavatele.

V neposlední řadě spolupracujeme se Střední průmyslovou školou elektrotechnickou v Praze (SPŠE), kde jsme pomohli vybavit jednu z nejmodernějších robotických učeben dalším z našich úspěšných softwarových produktů – programem Checkbot, kterým se práce robotů monitoruje. Studenti, kteří se zde učí programovat a řídit práci průmyslových robotů Yaskawa, si díky Checkbotu zvyšují svou odbornost a cenu na pracovním trhu.

Spolupráci shrnujeme v krátkém reportážním videu.


Další aktuality

Archiv aktualit

2024

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

Zaujala vás OKbase?
Chcete se dozvědět více? Napište nám.

Upřesněte nám, co potřebujete vyřešit. Ozveme se vám zpět.


Informace o zpracování osobních údajů.
Položky označené * prosím vyplňte.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.