Plánované eventy (nejen) s OKbase

31. března 2023

Plánované eventy (nejen) s OKbase

Téměř každý měsíc se můžete setkat s produkty OKsystemu na zajímavých akcích. Sami pořádáme konference OKbase Day a Fresh IT. Účastníme se kariérních veletrhů na vysokých školách, konferencí pro státní správu, představujeme Checkbot na technologických výstavách doma i v zahraničí a potkáváme se na HR akcích. A nezapomínejme na stovky školení ročně – pro uživatele našich i partnerských IT systémů.

Kde se můžete potkat s OKbase v roce 2023:

  1. 4. 2023 Digital Trust & Paperless (Praha)

Konference pořádaná společností Sefira se koná v kongresovém centru ČNB. Podtitul „for a digital trust, for a paperless future“ hovoří za vše. Digitální podepisování dokumentů pomocí systému Obelisk, který právě Sefira vyvíjí, je možné integrovat do OKbase. Program a vstupenky najdete zde.

  1. 4. 2023 RAA 2023 (Praha)

Partnersky se podílíme na Recruitment Academy Awards, které se vyhlašují na slavnostním galavečeru v pražském divadle Jatka78. Přijďte se inspirovat a pobavit s těmi nejlepšími HRisty a jejich projekty. My budeme s OKbase a OKškolením také u toho, odměníme výherce.

  1. 5. 2023 OKbase Day (Praha + online)

Akce roku pro zákazníky OKbase. Naše vlastní celodenní konference o novinkách a tématech, které se kolem OKbase točí. Celý program z hlavního sálu OKsystemu budeme streamovat do online prostředí a přednášky si bude možné pustit i dodatečně ze záznamu, takže nikdo z klíčových uživatelů o zajímavosti nepřijde.  Více o programu a minulých ročnících najdete zde.

  1. – 16. 5. 2023 ISSS (Hradec Králové)

Letos se koná v konferenčním centru Aldis v Hradci Králové 25. ročník populární konference ISSS, která se zaměřuje na reformu veřejné správy, rozvoj e-governmentu a informatizaci společnosti. OKsystem nebude tradičně chybět mezi vystavovateli i přednášejícími. Navštivte nás na stánku v 1. patře naproti baru. Rádi vám ukážeme, jakou přidanou hodnotu umí OKbase dát do digitalizace procesů a péče o zaměstnance nejen v komerční sféře, ale i ve státních institucích.    

  1. 10. 2023 HRko (Ostrava)

Na podzim, přesněji 12. října pojedeme s OKbase na HRko do Ostravy, pojedete s námi? Ve vlastním prostoru tzv. HR room pořádáme workshopy a přednášky a spoustu schůzek s našimi (i budoucími) zákazníky. V předvečer HRka se účastníci seznamují na neformální HRko BeforeParty. Přijeďte si užít oslavu HR světa, vstupenky na party i konferenci jsou už v prodeji a přes polovinu jich je jich pryč (celková kapacita bývá kolem 400 osob).

 

 


Další aktuality

Archiv aktualit

2024

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

Zaujala vás OKbase?
Chcete se dozvědět více? Napište nám.

Upřesněte nám, co potřebujete vyřešit. Ozveme se vám zpět.


Informace o zpracování osobních údajů.
Položky označené * prosím vyplňte.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.