Podporujeme organizaci DEJME DĚTEM ŠANCI

8. listopadu 2021

Podporujeme organizaci DEJME DĚTEM ŠANCI

V polovině roku 2021 jsme navázali spolupráci s další veřejně prospěšnou organizací, společností DEJME DĚTEM ŠANCI o.p.s. Ta pomáhá dětem a mladým lidem v desítkách dětských domovů po celé ČR na jejich cestě k samostatnosti. Jejich pomoc je nezvyklá tím, že nepomáhají celému domovu, ale konkrétním vybraným dětem v nich. Různými způsoby, různě zacílenými projekty přizpůsobenými na míru potřebám a přáním těchto dětí. 

Naši podporu jsme otevřeli v červnu startem v projektu „Běhám pro děti“, do kterého se zapojilo několik desítek zaměstnanců. Následovalo splnění dvou pobytových přání skupinkám dětí z dětských domovů v Mostě a Benešově, kterým jsme umožnili strávit několik dní mimo areál domova, kde vyrůstají.

Nadšení týmu v DEJME DĚTEM ŠANCI bylo natolik nakažlivé, že jsme se na podzim rozhodli pro realizaci dalších aktivit. Jednou z nich je právě probíhající online interní sbírka na vánoční dárky pro děti ze dvou dětských domovů, jejíž cílovou částku se podařilo vybrat dlouho před plánovaným ukončením. Činnost organizace také podpoříme nákupem PF a vánočních dárků pro naše zákazníky a obchodní partnery.


Další aktuality

Archiv aktualit

2024

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

Zaujala vás OKbase?
Chcete se dozvědět více? Napište nám.

Upřesněte nám, co potřebujete vyřešit. Ozveme se vám zpět.


Informace o zpracování osobních údajů.
Položky označené * prosím vyplňte.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.