Poslední volná místa na školení OKbase v březnu

9. března 2023

Poslední volná místa na školení OKbase v březnu

16. 3. je jediný vypsaný termín školení OKbase – Personální modul pro toto pololetí. Zbývá pár posledních volných míst. Kdo si nepospíší, bude muset počkat až na podzim. Nepropásněte příležitost načerpat znalosti a potrénovat si základy práce v personálním modulu u nás ve školicím centru nebo online. Registrujte se zde.

Přečtěte si, jak poslední kurz hodnotily jeho účastnice.

„S OKbase jsem se naučila už v předchozím zaměstnání,tehdy jsem absolvovala toto školení poprvé a měla jsem navíc skvělou kolegyni, která mi radila. Přesto pro mě bylo zopakování stejného školení v nové práci přínosem. Díky tomu, že základy už ovládám, mohla jsem dobře vnímat širší souvislosti z jiného úhlu pohledu a více jsem si to užila.“

Lucie, personalistka

 

„S OKbase pracuji poprvé. Školení mi pomohlo se v programu zorientovat a usnadnilo mi začátky   v novém zaměstnání. Lektor vše srozumitelně vysvětlil a předvedl na praktických příkladech.“

Veronika, HR recruiter

 

„S OKbase umím, ale na školení jsem se přihlásila, abych se dozvěděla, jakými dalšími vychytávkami si lze ulehčit práci, například pomocí sestav. Při každodenním používání má člověk „zaběhnutou“ cestu a některé novinky mu mohou zůstat utajené i přesto, že si před každým upgradem pročte doporučení a informace doprovázející verzi.

Účastnila jsem se online z kanceláře. Příště dám určitě přednost prezenční účasti, protože tam nehrozí narušování výkladu ze strany příchozích do kanceláře, příp. telefonů...Osobní komunikace se školitelem je příjemnější, je zde lepší možnost vysvětlení – pokud vám něco nejde, tak hned ví, na co přesně reagovat. Doporučuji školení nejen těm, kdo se s programem ještě nesetkali, ale i pokročilým uživatelům. A všem radím, aby školení věnovali dostatek času, potřebný  k vyzkoušení a pochopení.“

Eva, personalistka

 

V březnu si můžete natrénovat také práci s uživatelskými sestavami. Lukáš Kotýnek, náš konzultant, vám 23. 3. 2023 předá své letité zkušenosti na školení OKbase – Uživatelské sestavy.

Termíny dalších školení OKbase s návody, postupy a tipy, jak se v práci s OKbase zdokonalit, si můžete prohlédnout na OKškolení. 

 


Další aktuality

Archiv aktualit

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

Zaujala vás OKbase?
Chcete se dozvědět více? Napište nám.

Upřesněte nám, co potřebujete vyřešit. Ozveme se vám zpět. Další možností je přihlásit se na jednu z pravidelně pořádaných „Snídaní s OKbase“, kde vám celý systém společně s našimi konzultanty představíme. Termíny najdete tady.


Informace o zpracování osobních údajů.
Položky označené * prosím vyplňte.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.