Nový způsob snímání docházky s technologií bluetooth

13. června 2023

Nový způsob snímání docházky                                         s technologií bluetooth

Ušetřete peníze a čas díky inovacím. Kombinace mobilní aplikace „OKbase terminál“ a Bluetooth majáku vám dokáže nahradit velký docházkový terminál. Zaměstnanci mohou zaznamenávat docházku bez nutnosti přiložení telefonu ke konkrétnímu zařízení. Postačí být v dosahu Bluetooth majáku.

V jednoduchosti je síla! Zapněte a užívejte.

Pořízení, instalace i nastavení majáků je jednoduché, stejně jako technická údržba, stačí jednou za čas vyměnit knoflíkovou baterii. Nepotřebujete restarty, aktualizaci nebo přívod elektrické energie, ethernetu či Wi-Fi. Žádné zastarávání terminálu nebo čipových karet.

Nízkoúrovňový Bluetooth maják – malou plastovou trojúhelníkovou nebo kulatou „věcičku“ o průměru 3 cm snadno umístíte a připevníte na recepci, do kanceláře pobočky, mobilní kanceláře na stavbě, pokladně obchodu či restaurace nebo na jakékoli jiné místo, které pro přihlašování vyberete.

Mobilní aplikaci Terminál OKbase stáhnete zdarma v Google Play nebo Apple Store a funkci bluetooth má ve smartphonu zaručeně každý. Aplikaci mohou používat i zaměstnanci s telefony, které nemají NFC čip. Propojení mobilu s majákem poznáte podle rozsvícené zelené ikony u fotky uživatele. 

Obraťte se pro více informací na naše obchodní oddělení okbase@oksystem.cz.


Další aktuality

Archiv aktualit

2024

2023

2022

2021

2020

2019

2018

2017

2016

2015

2014

2013

2012

2011

Zaujala vás OKbase?
Chcete se dozvědět více? Napište nám.

Upřesněte nám, co potřebujete vyřešit. Ozveme se vám zpět.


Informace o zpracování osobních údajů.
Položky označené * prosím vyplňte.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.