Elektronický podpis a důvěryhodná archivace

OBELISK

Elektronický podpis pro každou situaci

Někdy je třeba podepsat dokumenty na cestách v mobilu, certifikátem na kartě, tokenu nebo v PC a někdy perem na tabletu. Personalisté potřebují dokumenty podepsat alespoň na uznávané právní úrovni, zatímco zaměstnancům postačí prostý podpis. Pro různé situace jsou potřeba odlišná řešení.

OBELISK Signing Portal přináší na jednom místě elektronické podpisy všech právních úrovní v souladu s českou i evropskou legislativou. Umožní vám podepisovat rukou na tabletu, vzdáleně na mobilním telefonu s využitím BankID nebo I.CA RemoteSign. Můžete využít i certifikáty na kartách (včetně eObčanky), tokenech nebo pracovní stanicích Windows či Mac. S OBELISK Signing Portal podepíšete kdykoliv a odkudkoliv bez ohledu na složitost personálních procesů.

Právní jistota

Je dokument správně podepsaný? A co dál? Potřebujete k dokumentu připojit časové razítko, elektronickou pečeť společnosti, nebo zajistit důvěryhodnou prokazatelnost podpisů za dvacet, třicet a více let, aby vás mohl váš právník hájit? OBELISK je komplexní platformou služeb digitální důvěry, která staví na legislativě eIDAS, automaticky opatřuje dokumenty všemi potřebnými prvky digitální důvěry a stará se o dlouhodobou prokazatelnost el. dokumentů.

Důvěřuj, ale prověřuj

Digitalizace personálních procesů se neomezuje pouze na vytváření podepsaných elektronických dokumentů, ale nese také povinnost je přijímat a akceptovat od třetích stran, např. potvrzení, prohlášení, rozsudky atd.

Jak ověřit, že podpis na dokumentu dodaném zaměstnancem je platný? OBELISK Validator prověří platnost elektronických podpisů, pečetí a časových razítek.

logo OBELISK

OBELISK – platforma digitální důvěry od SEFIRA spol. s r.o.

OBELISK je platformou služeb digitální důvěry zahrnující všechny služby pro digitalizaci personálních procesů na jednom místě – elektronické podpisy, kvalifikovaná časová razítka, elektronická pečeť, dlouhodobá důvěryhodná archivace a ověřování elektronických dokumentů. Platforma je k dispozici v cloudu i ve vaše prostředí.

Spojení OKbase a OBELISK otevírá cestu k použití elektronického podpisu v personálních procesech života firmy. Digitalizací dáváme personalistům čas věnovat se lidem, nikoliv papírům.

OBELISK Signing Portal

OBELISK Signing Portal

OBELISK Signing Portal od SEFIRA spol. s r.o. – kvalifikovaný elektronický podpis v personálních procesech

Detaily k platformě OBELISK Signing Portal

Detaily k platformě OBELISK Signing Portal

Zaujala vás OKbase?
Chcete se dozvědět více? Napište nám.

Upřesněte nám, co potřebujete vyřešit. Ozveme se vám zpět.


Informace o zpracování osobních údajů.
Položky označené * prosím vyplňte.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.