Toyoda Gosei Czech, s.r.o.

Automotive

Toyoda Gosei Czech, s.r.o.

Společnost Toyoda Gosei Czech se rozhodla pro implementaci systému OKbase v roce 2014 v souvislosti s projektem implementace globálního ERP. Od té doby využívá širokou škálu modulů pro správu personálních agend, mezd i docházky zaměstnanců s důrazem na zajištění maximální efektivity. V rámci požadavků klienta jsme například implementovali nástroj, který znemožní fyzický vstup zaměstnanců do výrobního areálu, v případě absence nebo neplatnosti jejich pracovně lékařské prohlídky. I to je cesta, jak se japonská společnost snaží dosáhnout konformity nejen s legislativními požadavky, ale i vysokými požadavky zákazníků na kvalitu a spolehlivost dodávek.

Toyoda Gosei Czech, s.r.o.

V České republice sídlí od roku 2001 a je součástí nadnárodního koncernu s celosvětovou působností Toyoda Gosei co., ltd., která má dceřiné společnosti v Japonsku, Evropě, Severní Americe, Asii i Austrálii. Toyoda Gosei je jednou z předních výrobců plastových, polyuretanových a pryžových komponentů do automobilů, které zvyšují pohodlí a komfort vozidel. Aktuálně zaměstnává více než 1000 zaměstnanců.

tgcz.cz

Využívané řešení

Zaujala vás OKbase?
Chcete se dozvědět více? Napište nám.

Upřesněte nám, co potřebujete vyřešit. Ozveme se vám zpět. Další možností je přihlásit se na jednu z pravidelně pořádaných „Snídaní s OKbase“, kde vám celý systém společně s našimi konzultanty představíme. Termíny najdete tady.


Informace o zpracování osobních údajů.
Položky označené * prosím vyplňte.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.