Přístupové systémy

IMA s.r.o.

Propojení přístupového systému IMAporter s OKbase HR řešení vám poskytne veškerá data, která potřebujete pro efektivní personální řízení fyzického přístupu do chráněných zón. Budete mít nejenom komplexní přehled a kontrolu nad tím, kdo a kam má povolený vstup, ale získáte také potřebné údaje, které vám pomohou optimalizovat provoz vaší společnosti.

Přístupové systémy IMAporter jsou uživatelsky jednoduché, komfortní a mají přehledné ovládání. Splňují požadavky na bezpečnost majetku i stále se zvyšující nároky na bezpečnost dat, zejména u firem, které pracují s citlivými údaji. Používají moderní mobilní platformu OtevírejMobilem, a tak lze pro vstup vyžít nejen čipy, nebo čipové karty, ale díky technologii NFC také mobilní telefony.

Jaké jsou benefity propojení IMAporter a OKbase?

Implementace přístupového systému IMAporter do OKbase eliminuje duplicitní zadávání dat zaměstnanců, jako jsou nástupy a výstupy. Základní informace o zaměstnancích budou synchronizované, včetně čísla ID karty a zařazení zaměstnance do skupiny. Stejně tak se automaticky přenáší přehled nasnímaných záznamů do docházkového modulu OKbase a případně dále do modulu Mzdy, což usnadňuje bezpapírové zpracování mezd vašich zaměstnanců.

logo IMA s.r.o.

IMA s.r.o.

IMA je přední evropský dodavatel inovativních řešení v oblasti identifikace a lokalizace. Přístupové systémy rodiny IMAporter jsou určeny k elektronické kontrole a evidenci vstupů. Výhodou je možnost jejich propojení s docházkovým systémem a také s kamerovým systémem (CCTV).

Výrobky společnosti IMA používá k řízení přístupových práv, kontrole přístupu a evidenci dat mnoho firem, úřadů a škol. Díky široké škále prvků je možné systém flexibilně přizpůsobit a zajistit kontrolu vstupů do zabezpečených objektů na základě individuálních potřeb zákazníka. IMA s.r.o. nabízí kromě identifikační a bezpečnostních systémů také výdejové automaty pracovních pomůcek, klíčů či potravin a nápojů.

IMA.cz

ID systémy IMAporter

ID systémy IMAporter – řešení, která rostou s vámi

Detaily o IMAporter PRO – leták

Detaily o IMAporter PRO – leták

Zaujala vás OKbase?
Chcete se dozvědět více? Napište nám.

Upřesněte nám, co potřebujete vyřešit. Ozveme se vám zpět.


Informace o zpracování osobních údajů.
Položky označené * prosím vyplňte.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.